Darmowe próbki kapsułek do zmywarki Sunlight Expert!

Darmowe próbki kapsułek do zmywarki Sunlight Expert marki Cif. Zgłoś się do projektu, w któym będziesz miał/a szansę przetestować kapsułki do zmywarek.

Zgłoś się do udziału w projekcie i odkryj zupełnie nowy wymiar czystości.

Co należy zrobić, aby przetestować darmowe próbki?

Zarejestruj się na stronie organizatora i jeśli Twoja chęć zostanie pozytywnie rozpatrzona podejdź do testowania produktu.

  1. Przetestuj nowe kapsułki do zmywarek Sunlight Expert.
  2. Zamieść oryginalną fotkę lub post  na Twoim profilu Facebooku i Instagramie i dodaj do tego następujące hasztagi: #czystywybor #sunlight #projekttrnd. Pamiętaj o Instastory i relacji na Facebooku!
  3. Podziel się kapsułkami marki Sunlight Expert ze znajomymi lub rodziną. Aby również mieli możliwość przetestowania darmowych próbek kapsułek do zmywarki Sunlight Expert
  4. Dodaj swoją opinią na temat przetestowanych kapsułek na wskazanych przez organizatora platformach. Szczegółowe informacje, gdzie i jak to zrobić, otrzymasz na swój mail, który podałeś/aś w panelu.
  5. Podsumuj projekt – wypełnij ankietę końcową, dzięki której podzielisz się swoją opinią z organizatorami.

Darmowe próbki kapsułek do zmywarki Sunlight Expert marki Cif – świetna alternatywa dla innych kapsułek.

W testowaniu tego produktu weźmie udział 500 osób, wybranych przez organizatora akcji. Swoją chęć do wzięcia udziału w tym projekcje należy zgłosić do 2 października 2019 roku!

 

Jeśli masz ochotę, udostępnij ten post tam gdzie możesz, dzięki temu nasz serwis się rozwija i możemy publikować nowe darmowe próbki.

Więcej informacji znajdziesz pod tym linkiem. Inne darmowe gadżety i próbki, znajdziesz na naszej stronie.

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *